VIP Hizmet

(438 TL Kişi başı (12 yaş altı 222 TL)

Almanya vize başvuruları sırasında daha konforlu bir ortam ve ayrıcalıklı bir hizmeti tercih eden başvuru sahipleri iDATA ofislerinde VIP hizmetimizden faydalanabilirler. Sizler için özel hazırlanmış ofisimizde başvuru süreciniz en hızlı şekilde yürütülecektir. Devamı...


Biyometrik Fotoğraf

(Kişi Başı 25 TL)

Başvurunuz için gerekli olan biyometrik fotoğrafları iDATA ofislerinde ilgili konsolosluğun kuralları doğrultusunda çektirebilirsiniz.


Başvuru Formu Doldurma

(Kişi Başı 27 TL)

iDATA ofislerinde vize danışmanlarımız tarafından başvuru formu doldurma hizmeti sağlanmaktadır.


Kargo İle Pasaport Teslimatı

(Kişi Başı 38 TL)

Pasaportunuzu ofiste başvuru sırasında ya da başvuru sonrasında online kargo talimatı vererek teslim alabilirsiniz. Kargonuz belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Lütfen bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. Kargonuzun takibini anlaşmalı kargo şirketinin web sitesinden yapabilirsiniz.

Başvuru sonrası online kargo talebinizi başvuru takip menüsünde takip sonrası yapabilirsiniz.


Fotokopi, Faks ve Çıktı Hizmeti

(Sayfa adedi 1,75 TL)

Başvurunuz için gerekli tüm çıktı ve fotokopi işlemlerini iDATA ofislerinde yaptırabilirsiniz.


SMS

(SMS Başına 12 TL)

Başvurunuza ait pasaport iDATA ofislerine ulaştığında iletmiş olduğunuz telefona bilgi SMS yolu ile iletilecektir. Reklam mesajlarına kapalı olan hatlara ulaşamayacağını hatırlatmak isteriz.


Vize başvurunuza ait süreçler için iDATA ofislerimizdeki ek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ek hizmetleri iDATA ofislerinden tercih etmeniz, Konsolosluk kararını ve işlem sürecini etkilememektedir.