Pasaportunuzu, ofislerimizde başvuru sırasında ya da başvuru sonrasında online kargo talimatı vererek teslim alabilirsiniz.

Not: Geçici bir süre için Pasaportunuzun kargoya teslim edilme süreci 6 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Kargo İle Pasaport Teslimatı

Pasaportunuzu ofiste başvuru sırasında kargo talimat formu ile başvuru kabul görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Kargonuz belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecektir. Lütfen ilettiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Başvurunuzun işlemleri tamamlanarak kargo aşamasına geçirildiği zaman takibini aşağdaki "Ücretsiz Kargo Takibi" alanından yapabilirsiniz.

Başvurunuz esnasında kargo talimatı verebilmeniz için lütfen aşağıdaki formu doldurun. Kargo hizmetimizin ücretini buradan öğrenebilirsiniz.

Kargo talimat formu


Online Kargo Hizmeti

Başvurunuz sonrası pasaportunuz ofislerimize ulaştığı zaman ofislerimize tekrar gelmeden pasaportunuzun kargo aracılığı ile iletilmesini isterseniz bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Online bir kargo talimatı ile ofislerimizden pasaportunuz dilediğiniz adrese gönderilecektir. Online talimatı, başvuru takip işlemi sonrası verebilirsiniz. Kargo hizmetimizin ücretini buradan öğrenebilirsiniz.

Online Kargo Talimatı


Ücretsiz Kargo Takibi

Kargo hizmeti aldıysanız başvurunuzun ücretsiz kargo durum takibini buradan yapabilirsiniz.

Aşağıdaki kutucuğa takip numaranızı yazarak gönderi durumunuzu sorgulayabilirsiniz.