Kasım 2020

27
Dolandırıcılık Uyarısı - Yasal Bilgilendirme;

Dolandırıcılık Uyarısı / Yasal Bilgilendirme : iDATA, Türkiye’de Almanya Temsilcilikleri ile İstanbul İtalya Başkonsolosluğu adına vize başvurusu için resmi olarak yetkilendirilmiş tek kuruluş olup, iDATA’nın   TEK RESMİ WEB SAYFASI   www.idata.com.tr   olup   TEK ÇAĞRI MERKEZİ NUMARASI   (0850) 460 84 93   ‘dür.

Kendilerini iDATA olarak tanıtan kişi ya da kurumların ve iDATA tescilli logosunu hukuka aykırı şekilde kullanan yetkisiz web sayfaların varlığı tespit edilmiştir. Bu kişi, kurum ve web sayfalarının nitelikli dolandırıcılık suçu niteliğinde faaliyetleri bulunmaktadır.

Mağdur olmamanız için dolandırıcılık faaliyetleri ile ilgili aşağıda dikkat etmeniz gereken hususlara buradan ulaşabilirsiniz.

Uyarımızı dikkate almanızı hiç kimseyle kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı ve geri iadeli teminat bedeli veya her ne ad altında olursa olsun para transferi yapmamanızı rica ederiz.

Bu tür dolandırıcılık faaliyetlerinin iDATA ile hiçbir ilgisi bulunmamakta ve bu kişi ve kurumlarla karşı gerekli tüm yasal yollara başvuru yapılmış ve yapılmakta olup hukuki mücadelemizi devam ettirmekteyiz.