Şubat 2017

13
ALMANYA ULUSAL RANDEVU YURTDIŞI ÖDEMELERİ HAKKINDA...

Suriye vatandaşları için aile birleşimine yönelik bir randevunun online rezervasyonu için randevu ödemesinin yurtdışı havalesi ile (ör. Alman bir banka hesabından) artık yapılamayacağı için anlayış göstermenizi rica ederiz.

Lütfen gelecekte ödeme yapmak için [burada listelenen] alternatifleri kullanınız.

01.03.2017 tarihinden önce yapılan yurtdışı havaleleri bir randevu rezervasyonu için halen kullanılabilir. Bunun için [www.nationalvisagermany.idata.com.tr] altında açıklanan rezervasyon maskesinde olduğu gibi hareket ediniz. Ödemenizin tahsisinin bireysel durumlarda bir haftadan daha fazla süreceğini lütfen anlayışla karşılayınız.

01.03.2017 tarihinden sonra yapılan tüm yurtdışı havaleleri bir randevu rezervasyonu için artık kullanılamaz. Bu durumlarda havale edilen tutar iade edilir. Bunun için de lütfen rezervasyon maskesindeki destek formunu kullanınız ve “Ücret İade” seçeneğini seçiniz. Geri ödemenin başarılı olması için lütfen havale dekontunu tarayarak ekleyiniz ve tam adınızı, adresinizi, bankanızı ve IBAN numaranızı yazınız.

01.03.2017 tarihinden önce ödemelerini yapan başvuru sahipleri randevu rezervasyonları için ödemelerini kullanabilirler.