İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

iDATA Türkiye’de Almanya ve İtalya vize başvuruları için resmi olarak yetkilendirilmiş tek kuruluştur. Firmamız Vize Başvuru Merkezi hizmeti dışında her iki ülke için de Çağrı Merkezi Hizmeti sunmaktadır.

Bu çerçevede İnsan Kaynakları Birimi olarak politikamız, uluslararası çeşitlilik anlayışı içinde, farklılıklara saygılı, eşit, iletişim odaklı, dinamik ve ekip ruhu taşıyan kurum kültürümüzü korumak ve geliştirmektir. iDATA’da bir aile ortamı içinde ama profesyonel, yasalar çerçevesinde ve kurallı bir yönetim anlayışı ile çalışabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI İŞE ALIM SÜRECİ

Şirketimiz kariyer.net ve secretcv istihdam portalları üzerinden ve aynı zamanda internet sayfamızdan başvuru kabul etmektedir. iDATA’ya ulaşan tüm başvurular İnsan Kaynakları Ekibimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. “Doğru pozisyona doğru aday” yerleştirilmesi politikamız uyarınca İnsan Kaynakları Ekibimiz tarafından gerçekleştirilen yetkinlik bazlı mülakatlar sonrasında adaylarımız bölüm yöneticileriyle görüştürülür. Olumlu bulunan adaylara yine İnsan Kaynakları Ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Aşağıda iDATA ofislerindeki pozisyonlar hakkında kısa bilgilendirmeler bulabilirsiniz. Niteliklerinize uygun bulduğunuz pozisyon için başvurularınızı aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz..

Vize Danışmanı: Vize başvuru dosyalarını teslim alır, prosedürlere uygunluğunu denetler, gerekli kontrolleri ve kayıtları gerçekleştirir.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi: Başvuru sahiplerinin vize süreçleri ile ilgili sorularını yanıtlar ve randevularını oluşturur. Adaylarımızın Türkçe, Almanca, İngilizce, Arapça ya da İtalyanca dillerden en az birinde çağrı yanıtlayabilecek olması tercih sebebidir.

Parmak İzi Kayıt Görevlisi: Başvuru sahiplerinin parmak izi kaydını alır ve ilgili programlara kayıt eder.

Veri Giriş Elemanı: Tüm başvuru dosyalarının ilgili programlara eksiksiz ve hatasız şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştirir.

Vezne Görevlisi: Her başvurunun doğru ve eksiksiz şekilde ücretlerini tahsil eder, ön muhasebe işlemlerinden sorumludur.

Danışma ve Ek Hizmetler Görevlisi: Başvuru sahiplerini karşılar, randevu kontrolü yapar, sıra numaralarını verir. Biyometrik Fotoğraf Çekimi, Fotokopi/Fax/Email hizmetlerini sağlar.

Pasaport Dağıtım Görevlisi: Vize başvurusu tamamlanmış olarak Konsolosluktan gelen pasaportları sahiplerine teslim etmekle görevlidir.

Kişisel Bilgileriniz

iDATA Genel Merkez
iDATA İstanbul (Harbiye)
iDATA İstanbul (Bahariye)
iDATA Ankara
iDATA İzmir
iDATA Bursa
iDATA Antalya
iDATA Antalya
iDATA Trabzon

İş Tecrübeleriniz